Listopad 2017

Deprese

15. listopadu 2017 v 22:41 | thinspolover
Tak už druhý článek na blogu. Jsem za vás hrozně ráda. Jsem tu den a všem co jsem napsala mi odepsaly. :3 Děkuji za podporu. Hrozně vám závidím vaší vůli. Já se dneska držela dost dobře. Řekla jsem si, že si dám menší detox. Takže se budu snažit držet hladovku pár dní. Ještě jsem se nerozhodla jak dlouho. Ale podle mých nynějších myšlenek to pár dní možná týdnů potrvá.

Takže ohledně jídelníčku. NIC. A jsem ráda za to :3
Cvičení: byla jsem ve fitku. Chodíme tam pravidelně. Já už skoro měsíc a něco málo jsem zhubla. Jen to není přesně to co chci. Chci se vráti k životnímu stylu, který mi vyhovoval nejvíc.

Co se týče deprese. Kamarádka se rozešla s klukem a začala chodit s jiným. Mě je fuking 20let a nikdy jsem neměla pořádný vztah. Nalhávala jsem si vždycky, že je to proto, že nemám tolik času. Ale od doby co jsem na vysoké mám času do tří prdelí. A můj poznatek. Vždy si kluci vyberou hubenější holku než tlustější. Potvrdilo se mi to už tolikrát, že už to ani nepočítám. Jsem z toho dost zklamaná, protože už mi lezou na nervy ty kecy, že kluk tě musí milovat proto jaká si a na vzhledu nezáleží. ZÁLEŽÍ. Pro mě dobře. Aspoň budu mít hodně motivace :3.

Jo a moje přezdívka bude Foxie. Jedna postava v knize, kterou jsem včera dočetla se jmenovala Foxová. Tak jsem ti to tak nějak spojila. To bude pro dnešek vše. Ještě jednou díky za podporu. :3

Po dvou letech

14. listopadu 2017 v 23:57
Zdravím všechny.

Je to už asi 2.5 roků co jsem naposledy psala článek o aně. Upřímně se nenávidím za to, že jsem s tím kdy přestala. Posledních 6 měsíců jsem nad tím dost přemýšlela a snažila se vrátit do předchozího životního stylu. A zjistila jsem, že to sama nezvládám. Takž jsem se rozhodla založit si nový blog(od starého neznám heslo ani přihlašovací jméno). Možná je to tak lepší. Začít s novým štítem. Dost mi chybělo to, jak mě holky podporovali a já jim to mohla oplácet. Proto doufám, že se mezi vámi najde zas někdo, kdo do toho půjde se mnou a já budu moci s vámi sdílet svou cestu a prožívat tu vaší.

Momentálně jsem na váze 75kg. Což je na mou výšku 170cm dost bída. Můj finální cíl je 45kg.

Budu moc ráda, když mi napíšete o spřátelení blogů. Zatím díky za pozornost a těším se na vás :)